Jaki Gabinet Psychoterapii wybrać?

Jaki gabinet psychoterapii wybrać? Planując swoją terapię wybierz dobry gabinet psychoterapii, który cieszy się uznaniem pośród pacjentów. Pamiętaj, że psycholog powinien zagwarantować Ci przede wszystkim komfortowe warunki do współpracy. Podczas sesji musisz czuć się swobodnie i komfortowo, bez tego współpraca na linii pacjent-psycholog nie będzie przebiegała tak jak powinna. Z dobrym psychologiem uda Ci się zbudować nić zrozumienia i przede wszystkim nić zaufania, dzięki czemu będziesz mógł szczerze rozmawiać o swoich wszelkich problemach.

Wybierając psychoterapeutę umów się na termin wizyty tak, aby nie kolidował z żadnymi innymi Twoimi obowiązkami. Nie dopuść do sytuacji w której będziesz chciał przerwać wizytę przed czasem, bo możesz spóźnić się na jakieś ważne spotkanie, bądź występ dziecka w przedszkolu. To ważne, bo niepotrzebnie spowoduje wzrost poziomu niepotrzebnego napięcia i stresu.

Jak umówić się na wizytę u Psychologa?

Na wizytę ze swoim Psychoterapeutą umówisz się najczęściej w trakcie rozmowy telefonicznej. Wystarczy, że zadzwonisz i razem ustalicie odpowiedni termin wizyty. Wielu psychologów oferuje również rezerwacje za pośrednictwem poczty e-mail. W takim wypadku pamiętaj, aby otrzymać od terapeuty potwierdzenie wizyty. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wizytę u psychologa umówić osobiście. Ile kosztuje wizyta u psychologa w Lublinie i  Cennik psychoterapii znajdziesz tutaj.

Tagi: psycholog lublin, lop lublin, poradnia psychologiczna lublin

jaki Gabinet psychoterapii Edyty Aleksandrowicz Lublin Łęczna

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt