Dobry psycholog – pomoże odnaleźć właściwą drogę

Dobry psycholog, to przede wszystkim osoba cierpliwa, potrafiąca wysłuchać swojego rozmówcę od początku do końca. Wchodząc w rolę i starając pomóc się drugiej osobie – dobry psycholog powinien w dużym stopniu przejawiać m.in.

  • empatię,
  • cierpliwość,
  • wyrozumiałość,
  • umiejętność słuchania,

U dobrego psychologa, możesz poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Potrafi on w profesjonalny sposób zadbać o atmosferę spotkań, ale przede wszystkim wysłuchać. Posiedzieć w ciszy i wysłuchać, a już sama możliwość wyrzucenia z siebie wszystkiego co leży na sercu potrafi mieć działanie mocno terapeutyczne.

dobry psycholog pomoże walczyć z depresją

Szukasz dobrego psychologa?

Potrzebujesz porady dobrego psychologa? Zapoznaj się z ofertą Edyty Aleksandrowicz – psychoterapeutki z Lublina, lub odwiedź stronę LOP Lublin, gdzie znajdziesz kilkunastu doświadczonych i potocznie określanych jako dobrych – psychologów z Lublina.

LOP, to poradnia psychologiczna mieszcząca się przy ul. Czeremchowa, a więc w ścisłym centrum miasta. Prywatny ośrodek psychoterapii dysponuje kilkoma gabinetami psychoterapeutycznymi w których przyjmują swoich interesantów doświadczeni terapeuci w tym psychiatra.

Jeśli więc potrzebujesz konsultacji psychologicznych lub interesuje Cię psychoterapia krótkoterminowa i długoterminowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych – warto sprawdzić zakres świadczonych usług. Lublin, to ze względu na bliską odległość dobre miejsce również dla pacjentów z miast jak Łęczna i Lubartów.

 

Przejdź do kontaktu

dobry psycholog Lublin a zieleń uspokaja

tagi: dobry psycholog Lublin, LOP Lublin, Psycholog Lublin

Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt