Psycholog Łęczna, psycholog Lublin

Wizyta u psychologa

Szukasz miejsca, w którym będziesz w stanie uporać się z trapiącymi Cię problemami? Nie wiesz z kim możesz szczerze i otwarcie porozmawiać o towarzyszących Cię lękach, coraz częściej pojawiających się atakach paniki, brakiem opanowania nad swoimi emocjami bądź podejrzeniami depresji? Gabinet psychoterapii to miejsce, w którym nasi wysokiej klasy psychologowie dołożą wszelkich starań abyś na nowo zaczął cieszyć się życiem.

Dzięki doświadczonej kadrze jaką mamy szczęście posiadać, jesteśmy w stanie już po pierwszej Twojej wizycie postawić diagnozę, ustalić plan leczenia, ilość potrzebnych sesji, a także założyć cele, które z naszą pomocą na pewno osiągniesz.

Wykwalifikowani psychologowie są w stanie podjąć się leczenia dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Z tego też powodu niezależnie od wieku w jakim obecnie się znajdujesz, możesz być pewny, że podejmiemy skuteczną walkę z Twoim problemem i będzie ona zwieńczona sukcesem.

zaburzenia osobowości
fot. pixabay.com | CC0 Anemone

Jak wygląda sesja u psychologa?

Kłótnie w związku, a może problemy w relacjach na poziomie rodzice – dzieci? Czujesz, że czas ucieka Ci przez palce, ale Ty stoisz w miejscu bowiem boisz się zmiany? W ostatnim czasie jedyne co robisz to spędzasz czas w łóżku i płaczesz? Wiesz jednak, że w takich sytuacjach często jedynym wyjściem jest fachowa pomoc, którą zdecydowanie uzyskach w gabinecie psychoterapii. .

Wiedza to jedno, ale działanie często się z nią mija, bo kieruje nami strach przed otworzeniem się na obcego nam człowieka. Musisz jednak wiedzieć, że nasi psychologowie to doświadczeni eksperci, dla których Twoje poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa podczas sesji są rzeczami priorytetowymi. Towarzysząca Ci atmosfera w trakcie każdej wizyty jest budowana na poczucie wzajemnego szacunku, akceptacji oraz zaufania – są to bowiem dla nas fundamenty relacji z naszymi pacjentami.

Z pozoru nic nie znacząca rozmowa z ekspertem, przed którym możesz wyrzucić z siebie wszystko, spowoduje, że już po pierwszej rozmowie poczujesz jak schodzi z Ciebie tak długo noszony stres, lęk, ciężar, czy też ból. Twoja psychika zacznie w końcu odpoczywać, a Ty poczujesz ulgę.

Pierwsze spotkanie z terapeutą pomoże mu nakreślić rodzaj i istotę istniejącego problemu, a także zbadać ilość potrzebnych Ci sesji oraz zaplanować przebieg leczenia.

Jaki jest koszt wizyty w gabinecie psychoterapii?

Rodzaj tego pytania to jedno z najczęściej zadawanych pytań jakie padają w kwestii terapii. Należy pamiętać, że koszt jednej wizyty waha się od 100 do 150 zł, a wszystko za sprawą kwalifikacji oraz doświadczenia psychologa, ale i renomy gabinetu. Eksperci rozróżniają dwa rodzaje leczenia: krótkoterminowe i długoterminowe. Diagnoza naszego problemu oraz jego istota pozwala określić ilość nam potrzebnych sesji. Musimy jednak pamiętać, że czasami możemy ich potrzebować zaledwie kilka, a niekiedy leczenie może trwać latami.

osobowość paranoidalna
fot. geralt | pixabay.com CC0
Start Oferta Realizacje Adres 📞Kontakt