Edyta Aleksandrowicz, Psychoterapeuta Lublin. Zapraszam do skorzystania z oferty mojego gabinetu psychoterapii mieszczącego się przy LOP w Lublinie. Dogodna lokalizacja przy ul. Czeremchowa sprawia, że dotarcie na spotkanie z psychoterapeutą nie stanowi żadnego problemu!

  

Edyta Aleksandrowicz
Psychoterapeuta Lublin

Nazywam się Edyta Aleksandrowicz i pracuję jako psychoterapeuta w Lublinie. Praca ze mną przebiega w atmosferze poczucia bezpieczeństwa, zaufania, pełnej anonimowości i zgodnie z kodeksem Etyki Psychoterapeuty PTPP.
Zaznaczam iż jestem pod stałą superwizją certyfikowanych superfizorów PTP w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o proponowanej przeze formie psychoterapii zapraszam na strony Lubelskiego Ośrodka Psychodynamicznego i Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i czteroletniego specjalistycznego kursu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, który jest podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, dającym podstawy do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Doświadczenie w zawodzie psychoterapeuty zdobywałam pracując w:

  • placówkach pozarządowych
  • prowadząc psychoterapię osób z zaburzeniami psychicznymi w oddziałach szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie
  • prowadząc psychoterapię w prywatnym gabinecie
  • współpracując z poradnią psychologiczno-pedagogiczną i miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej
  • realizując projekty unijne dotyczące pomocy psychologicznej osobom niepełnosprawnym oraz odbywającym karę więzienną, osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym we współpracy z Lubelską Fundacją Rozwoju i Lubelskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych

Edyta Aleksandrowicz Psychoterapeuta Lublin, Gabinet psychoterapii Lublin

Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy odnośnie:
Psychoedukacji, treningów interpersonalnych, rozwoju kompetencji osobistych i umiejętności społecznych.

Zapraszam do odwiedzin gabinetu.
Psychoterapeuta Lublin,
ul. Czeremchowa 53
Rezerwacja wizyt: tel. 609 410 500

Psychoterapeuta Lublin – skuteczna terapia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Sprawdź aktualny cennik wizyt. Aby umówić wizytę zadzwoń na podany numer telefonu i ustal indywidualny termin terapii.